ZTE Blade A52 4GB 64GB
SKU
U61866
Special Price Rs 20,499.00 was Rs 25,999.00
Out of stock
Category: Mobile Phones

| Brand | ZTE |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.5" |
| Internal Memory | 64GB |
| RAM | 4GB |
| Main Camera Pixel | 13.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | No |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Gold |










Log In