Vivo Y200 4G 8GB 256GB
SKU
S66133
Special Price Rs 58,099.00 was Rs 65,999.00
Out of stock
Category: Vivo
Vivo Y200 4G 8GB 256GB
| Brand | Vivo |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | Yes |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Green |










Log In