Vivo V50 Lite 5G 12GB 256GB
SKU
U67624
Special Price Rs 80,999.00 was Rs 89,999.00
Out of stock
Category: Vivo
| Brand | Vivo |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7" |
| Internal Memory | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Black |












Log In