Tecno Spark 20 Pro 8GB 256GB
SKU
S65799
Special Price Rs 38,499.00 was Rs 40,999.00
Out of stock
Category: Tecno
Tecno Spark 20 Pro 8GB 256GB
| Brand | Tecno |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7" |
| Internal Memory | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 108 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | No |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | 3 - 5 Days |
| Color | Lavender |










Log In