Sparx Neo 7 Ultra 8GB 128GB
SKU
U66515
Special Price Rs 24,499.00 was Rs 28,999.00
Out of stock
Category: Sparx
Neo 7 Ultra









| Brand | Sparx |
|---|---|
| Operating System | DOS |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | No |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | White |










Log In