Samsung Galaxy Tab S9 FE X510 6GB 128GB (Wifi)
SKU
U66297
Special Price Rs 104,999.00 was Rs 129,999.00
Out of stock
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Operating System | Android |
| RAM | 6GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Warranty | 7 Day Replacement |
| Internal Memory | 128GB |
| Expandable Memory | No |
| Phone Option | Yes |
| Shipping | Same Day From Lahore |










Log In