Samsung Galaxy S26 Ultra 12GB 512GB
SKU
U69878
Special Price Rs 484,999.00 was Rs 489,999.00
In stock
Get FREE
Galaxy Tab A11 4GB 64GB
Galaxy Tab A11 4GB 64GB
Category: Samsung
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.9" |
| Internal Memory | 512GB |
| RAM | 12GB |
| Main Camera Pixel | 200 |
| Dual Sim | Yes |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Blue |










Log In