Samsung Galaxy S26 12GB 512GB
SKU
U69879
Special Price Rs 334,999.00 was Rs 356,999.00
In stock
Get FREE
Galaxy Buds 3 FE
Galaxy Buds 3 FE
Category: Samsung
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.3" |
| Internal Memory | 512GB |
| RAM | 12GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Violet |










Log In