Realme Narzo 50A Prime 4GB 64GB
SKU
U60491
| Brand | Realme |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 64GB |
| RAM | 4GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 7 Day Replacement |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Black |
































Log In