OPPO Reno 13F 5G 12GB 512GB
SKU
U66129
| Brand | Oppo |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 512GB |
| RAM | 12GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | No |
| Water Resistant | Yes |
| Expandable Memory | No |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Black |










Log In