Oppo A6K 6GB 128GB
SKU
U70539
Category: Oppo
| Brand | Oppo |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Blue |
| Brand | Oppo |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Blue |


Log In