Microsoft Surface Pro 9 i7-1255U 32GB 1TB SSD
SKU
U58977
Special Price Rs 679,999.00 was Rs 729,999.00
Out of stock
Category: Microsoft
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Series | Surface |
| Screen Size | 13" |
| Screen Resolution | 2880 x 1920 |
| Touchscreen | Yes |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Generation | Intel 12Th Generation |
| Processor Type | Intel Core i7 |
| Processor Speed | 3.5 GHz |
| Processor Turbo | 4.7 GHz (Up to) |
| Processor Cache | 12 MB |
| RAM | 32GB |
| HDD Interface | SSD |
| Hard Disk Capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Intel Integrated Graphics |
| Graphics Detail | Intel Iris XE Graphics |
| Video Memory | Shared |
| Optical Drive | No Optical Drive |
| USB Ports | No port |
| Numeric Pad | No |
| HDMI | No |
| Backlit Keyboard | No |
| Warranty | 1 Year International |
| Shipping | 24 - 48 hrs |










Log In