Infinix ZERO X PRO 8GB 128GB
SKU
A52910
| Brand | Infinix |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 108 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | No |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Brown |










Log In