Infinix Smart 6 3GB 64GB
SKU
U58815
| Brand | Infinix |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 64GB |
| RAM | 3GB |
| Main Camera Pixel | 8.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Black |
| Brand | Infinix |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.6" |
| Internal Memory | 64GB |
| RAM | 3GB |
| Main Camera Pixel | 8.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Black |


Log In