Infinix Hot 50 8GB 128GB
SKU
U65679
Category: Infinix
| Brand | Infinix |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Screen Size | 6.7" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 50.0 |
| Dual Sim | Yes |
| Water Resistant | No |
| Expandable Memory | Yes |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | 3 - 5 Days |
| Color | Green |










Log In