Gigabyte GeForce GTX1650 D6 4G 2.0 4GB Graphic Card
SKU
U58998
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| Warranty | 7 Day Replacement |
| Memory Size | 4GB |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Core Clock | 100 to 1000 MHz |
| Memory Clock | 100 to 1000 MHz |
| DVI Out Put | Yes |
| Max Resolution | 7680 x 4320 |
| Memory Interface | 128 bit |
| Shipping | Same Day From Lahore |










Log In