Apple iPhone 15 Pro 128GB PTA Approved
SKU
U61591
Special Price Rs 404,999.00 was Rs 408,999.00
Out of stock
Category: iPhone 15 Pro
| Brand | Apple |
|---|---|
| Operating System | Apple iOS |
| Screen Size | 6.1" |
| Internal Memory | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Main Camera Pixel | 48 |
| Dual Sim | No |
| Water Resistant | Yes |
| Expandable Memory | No |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Shipping | Same Day From Lahore |
| Color | Blue |










Log In